Dövlət Komitəsinin sədri Yevlaxda vətəndaşların müraciətlərini dinləyəcək
Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları və digər idarəetmə qurumlarının rəhbərlərinin şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəlinə uyğun olaraq, Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri Ramin Məmmədov mayın 14-də  Mingəçevir şəhərindən, Yevlax, Ağdaş və Bərdə rayonlarından olan vətəndaşları qəbul edəcəkdir.
Qəbul saat 11:00-da Yevlax şəhər Heydər Əliyev Mərkəzində (Ünvan: Nizami Gəncəvi pr, 61) keçiriləcəkdir.
Komitənin fəaliyyət istiqamətlərinə uyğun olaraq qəbula gəlmək istəyən vətəndaşlardan Dövlət Komitəsinin Yevlax bölgəsi üzrə şöbəsinə (Əlaqə vasitələri: (022) 333 55 95, (050) 211-68-89, chairman@scwra.gov.az, dk-yevlax@scwra.gov.az) müraciət etmələri xahiş olunur.

The Chairman of the State Committee to review citizens’ appeals in Yevlakh
As part of the schedule for citizen receptions conducted by heads of central executive authorities and other administrative bodies, Ramin Mammadov, Chairman of the State Committee on Affairs with Religious Associations will hold a citizen reception for residents of Mingachevir, Yevlakh, Aghdash, and Barda districts on May 14.
The reception will take place at 11:00 a.m. at the Heydar Aliyev Center in Yevlakh (Address: 61 Nizami Ganjavi Avenue, Yevlakh).
Citizens wishing to attend the reception regarding matters within the Committee’s scope of activity are kindly requested to apply to the State Committee’s Yevlakh Regional Department.