Dövlət Komitəsinin sədri Şamaxıda vətəndaşları qəbul edəcək
Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları və digər idarəetmə qurumlarının rəhbərlərinin şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəlinə uyğun olaraq, Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri Ramin Məmmədov mayın 23-də Şamaxı, Qobustan, Ağsu və İsmayıllı rayonlarından olan vətəndaşları qəbul edəcəkdir.
Qəbul saat 10:00-da Şamaxı şəhərindəki Yaradıcılıq Mərkəzində (Ünvan: Şamaxı şəhəri, Seyid Əzim Şirvani küçəsi, 146) keçiriləcəkdir.
Komitənin fəaliyyət istiqamətlərinə uyğun olaraq qəbula gəlmək istəyən vətəndaşlardan Dövlət Komitəsinin Şamaxı bölgəsi üzrə şöbəsinə (Əlaqə vasitələri: (020) 265 33 04, (055) 655 57 65, chairman@scara.gov.az, dk-shamaxi@scara.gov.az) müraciət etmələri xahiş olunur.

Chairman of the State Committee to receive citizens in Shamakhi
In accordance with the schedule for receiving citizens by the heads of central executive authorities and other management bodies, Ramin Mammadov, Chairman of the State Committee on Affairs with Religious Associations, will hold a reception for citizens from the Shamakhi, Gobustan, Agsu, and Ismayilli districts on May 23.
The reception will take place at 10:00 AM at the Creativity Center in city of Shamakhi. (Address: 146 Seyid Azim Shirvani Street, Shamakhi city)
Citizens wishing to attend the reception regarding matters within the Committee’s scope of activity are requested to contact the Shamakhi regional department of the State Committee.