12.06.2024 / Xarici səfərlər
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri Ramin Məmmədovun rəhbərlik etdiyi nümayəndə heyəti Gürcüstanda səfərdədir.
İyunun 12-də nümayəndə heyəti Tbilisinin mərkəzindəki Heydər Əliyev parkında Azərbaycan xalqının Ümummilli Liderinin abidəsini ziyarət edib. Ulu Öndərin abidəsi önünə əklil qoyulub, xatirəsi ehtiramla yad edilib.
Nümayəndə heyətinin üzvləri həmçinin, Tbilisidəki Qəhrəmanlar Meydanında Gürcüstanın ərazi bütövlüyü uğrunda həlak olmuş qəhrəmanların xatirəsini yad edib, abidə önünə əklil qoyublar.
Qeyd edək ki, səfər çərçivəsində nümayəndə heyətinin bir sıra rəsmi şəxslərlə, habelə Gürcüstanda yaşayan soydaşlarımızla görüşləri nəzərdə tutulur.

12.06.2024 / Foreign Visits
The delegation led by the Chairman of the State Committee on Affairs with Religious Associations Ramin Mammadov is on a visit to Georgia.
On June 12, the delegation visited the monument of the National Leader of the Azerbaijani people in Heydar Aliyev Park in the center of Tbilisi. A wreath was laid in front of the National Leader's monument, and his memory was honored.
The members of the delegation also commemorated the heroes who died for the territorial integrity of Georgia at Heroes Square in Tbilisi and laid a wreath in front of the monument.
It is reported that within the framework of the visit, the delegation’s meetings with a number of officials, as well as with our compatriots living in Georgia is intented.