Şriftin ölçüsü:

Saytın rəngi:

MÜRACİƏTLƏR / 

Vətəndaş qəbulu

Qəbul edən vəzifəli şəxsin adı və vəzifəsi

Qəbul günləri və saatları

Ramin Ələmşah oğlu Məmmədov– Dövlət Komitəsinin sədri

(Bakı şəhəri, Əhməd Cavad küçəsi 16, Dövlət Komitəsinin inzibati binası)

Hər ayın sonuncu  həftəsinin cümə axşamı günü

saat 10:00

Səyyad Adil oğlu Salahlı - Dövlət Komitəsi sədrinin I müavini

(Bakı şəhəri, Şeyx Şamil küçəsi 5)

I-V günlər

saat 17:00-dan sonra

Gündüz Kamil oğlu İsmayılov - Dövlət Komitəsinin sədr müavini

(Bakı şəhəri, Əhməd Cavad küçəsi 16, Dövlət Komitəsinin inzibati binası)

I-V günlər

saat 17:00-dan sonra

Səyavuş  Cəmil oğlu Heydərov - Dövlət Komitəsinin sədr  müavini

(Bakı şəhəri, Əhməd Cavad küçəsi 16, Dövlət Komitəsinin inzibati binası)

I-V günlər

saat 17:00-dan sonra

Sahib Novruz oğlu Nağıyev-  Dövlət Komitəsinin sədr  müavini

(Bakı şəhəri, Əhməd Cavad küçəsi 16, Dövlət Komitəsinin inzibati binası)

I-V günlər

saat 17:00-dan sonra

Amil Rafiq oğlu Cavadov – Aparat rəhbəri

(Bakı şəhəri, Əhməd Cavad küçəsi 16, Dövlət Komitəsinin inzibati binası)

I-V günlər

saat 17:00-dan sonra

Cahandar Fərhad oğlu Əlifzadə –Dini qurumlarla iş üzrə şöbənin müdiri

(Bakı şəhəri, Əhməd Cavad küçəsi 16, Dövlət Komitəsinin inzibati binası)

I-V günlər

saat 17:00-dan sonra

Səbinə Elbrus qızı Allahverdiyeva - Hüquq və qeydiyyat şöbəsinin müdiri

(Bakı şəhəri, Əhməd Cavad küçəsi 16, Dövlət Komitəsinin inzibati binası)

I-V günlər

saat 17:00-dan sonra

Aqşin Qabil oğlu Əliyev – Dövlət qulluğu və kadr məsələləri şöbəsinin müdiri vəzifəsini icra edən

(Bakı şəhəri, Əhməd Cavad küçəsi 16, Dövlət Komitəsinin inzibati binası)

I-V günlər

saat 17:00-dan sonra

Nahid Qədir oğlu Məmmədov - Dinşünaslıq ekspertizası şöbəsinin müdiri

(Bakı şəhəri, Əhməd Cavad küçəsi 16, Dövlət Komitəsinin inzibati binası)

I-V günlər

saat 17:00-dan sonra

Elnarə İslam qızı Kərimova -  Dini təhsil şöbəsinin  müdiri

(Bakı şəhəri, Şeyx Şamil küçəsi 5)

I-V günlər

saat 17:00-dan sonra

Əli Vəli oğlu Həziyev– Xarici əlaqələr şöbəsinin müdiri

(Bakı şəhəri, Əhməd Cavad küçəsi 16, Dövlət Komitəsinin inzibati binası)

I-V günlər

saat 17:00-dan sonra

Sadiq Ağalar oğlu Mirzəyev – Dini maarifləndirmə işinin təşkili şöbəsinin müdiri

(Bakı şəhəri, Şeyx Şamil küçəsi 5)

I-V günlər

saat 17:00-dan sonra

Oqtay Nəsir oğlu Hüseynov – Maliyyə-təsərrüfat şöbəsinin  müdiri

(Bakı şəhəri, Əhməd Cavad küçəsi 16, Dövlət Komitəsinin inzibati binası)

I-V günlər

saat 17:00-dan sonra

Vüqar Surxay oğlu Səlimov –  Ümumi şöbənin müdiri

(Bakı şəhəri, Əhməd Cavad küçəsi 16, Dövlət Komitəsinin inzibati binası)

I-V günlər

saat 17:00-dan sonra

Yaqut Qəşəm qızı Əliyeva – İctimaiyyətlə əlaqələr şöbəsinin müdiri

(Bakı şəhəri, Əhməd Cavad küçəsi 16, Dövlət Komitəsinin inzibati binası)

I-V günlər

saat 17:00-dan sonra

 

 

Qəbul edən vəzifəli şəxsin adı və vəzifəsi

Qəbul günləri və saatları

Anar Xanoğlan oğlu Kazımov - Bakı şəhəri üzrə şöbənin müdiri

Bakı şəhəri, Xətai rayonu Q.Məmmədov küçəsi 7

I-V günlər

saat 17:00-dan sonra

Yalçın İsa oğlu Abdullayev - Sumqayıt bölgəsi üzrə şöbənin müdiri

Sumqayıt şəhəri, 5-ci məhəllə 19 b

I-V günlər

saat 17:00-dan sonra

Həsən Surxay oğlu Məmmədov - Gəncə bölgəsi üzrə şöbənin müdiri

Gəncə şəhəri, Heydər Əliyev meydanı, (inzibati bina 420-ci otaq)

I-V günlər

saat 17:00-dan sonra

Ramin Əmrah oğlu Xudayev - Quba bölgəsi üzrə şöbənin müdiri

Quba şəhəri, Heydər Əliyev prospekti 158

I-V günlər

saat 17:00-dan sonra

İlqar Məmməd oğlu Vəliyev - Zaqatala bölgəsi üzrə şöbənin müdiri

Zaqatala şəhəri, Nizami küçəsi 9

I-V günlər

saat 17:00-dan sonra

Taleh Şakir oğlu Abdullayev - Şəki bölgəsi üzrə şöbənin müdiri

Şəki şəhəri,  Heydər Əliyev prospekti 218 (Şəki Şəhər İcra Hakimiyyətinin binası)

I-V günlər

saat 17:00-dan sonra

Elnur Yaşar oğlu Mehdiyev - Şamaxı bölgəsi üzrə şöbənin müdiri

Şamaxı şəhəri, Heydər Əliyev prospekti 27

I-V günlər

saat 17:00-dan sonra

İlham Fərhad oğlu Qəribov - Göyçay bölgəsi üzrə şöbənin müdiri

Göyçay şəhəri, N.Nərimanov küçəsi, 32 (Göyçay şəhər bələdiyyə binası 1-ci mərtəbə)

I-V günlər

saat 17:00-dan sonra

Natiq Nazim oğlu Əfəndiyev - Yevlax bölgəsi üzrə şöbənin müdiri

Yevlax şəhəri, Azərbaycan küçəsi 3 (Yevlax Şəhər İcra Hakimiyyətinin inzibati binasının birinci mərtəbəsi)

I-V günlər

saat 17:00-dan sonra

Pərvin Müzadil oğlu Zeynalov - Tovuz bölgəsi üzrə şöbənin müdiri vəzifəsini icra edən

Tovuz şəhəri, Şəhriyar küçəsi 6

I-V günlər

saat 17:00-dan sonra

Əlizadə Şəmil oğlu Nəcəfov - Ağcabədi bölgəsi üzrə şöbənin müdiri vəzifəsini icra edən

Ağcabədi rayonu, F.Əlizadə küçəsi 5

I-V günlər

saat 17:00-dan sonra

Cavanşir Balamirzə oğlu Bəhrəmov - İmişli bölgəsi üzrə şöbənin müdiri vəzifəsini icra edən

İmişli şəhəri, P.Həsənov küçəsi 59 (Statistika idarəsi 3-cü mərtəbə)

I-V günlər

saat 17:00-dan sonra

Sənan Nəbi oğlu Xəlilov - Şirvan bölgəsi üzrə şöbənin müdiri vəzifəsini icra edən

Şirvan şəhəri, M.Ə.Rəsulzadə küçəsi 12 (İnzibati bina 4-cü mərtəbə)

I-V günlər

saat 17:00-dan sonra

Elvin Abdulrəhman oğlu Hüseynli - Masallı bölgəsi üzrə şöbənin müdiri

Masallı şəhəri, Heydər Əliyev prospekti 99

I-V günlər

saat 17:00-dan sonra

Qağayı Məmmədağa oğlu Məmmədov - Lənkəran bölgəsi üzrə şöbənin müdiri

Lənkəran şəhəri, Heydər Əliyev prospekti 3

I-V günlər

saat 17:00-dan sonra